КОМПЛЕКТ МАРКУЧ 15M 1/2" CELLFAST 10-091
Code: 122797
In stock
Short Description
- LENGTH : 15.00 м
- DIAMETER MM : 12.50 мм
- PRESSURE : 20.0 bar
Shipping:
| Brand | CELLFAST |
| MODEL | 10-091 |
| LENGTH | 15.00 м |
| DIMENSIONS IN INCHES | 1/2" |
| DIAMETER MM | 12.50 мм |
| PRESSURE | 20.0 bar |
| TYPE | НА БРОЙ |
| COLOUR | ЗЕЛЕН |
| SIZE | 1/2" |
| TEMPERATURE | +50 / -10 C |
| ADDITIONAL INFORMATION | С КОНЕКТОРИ И СТРУЙНИК |
| EAN | 5907512603567 |
No documents were found for this product

English 

























