ВИСЯЩА ЛЮЛКА-ХАМАК KAEMINGK KOLOA 899175
Код: 229806
В наличност
Кратко описание
- ДЪЛЖИНА : 152.00 см
- ВИСОЧИНА : 252.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от18.89 €
/
36.95лв.
Лихва, такси и ГПР

10х50.00€
/
10х97.79лв.
| Марка | KAEMINGK |
| МОДЕЛ | KOLOA 899175 |
| ТИП | ВИСЯЩ СТОЛ |
| ДЪЛЖИНА | 152.00 см |
| ШИРИНА | 118.00 см |
| ВИСОЧИНА | 252.00 см |
| МАТЕРИАЛ | PVC РАТАН |
| ЦВЯТ | ЧЕРНО/СИВО |
| EAN | 8720194431122 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














