ВИСЯЩА ЛЮЛКА-ХАМАК KAEMINGK KOLOA 899175
Code: 229806
In stock
Short Description
- LENGTH : 152.00 см
- HEIGHT : 252.00 см
Shipping:
See credit plans
from18.89 €
/
36.95лв.
Interest, fees and APR

10х50.00€
/
10х97.79лв.
| Brand | KAEMINGK |
| MODEL | KOLOA 899175 |
| TYPE | ВИСЯЩ СТОЛ |
| LENGTH | 152.00 см |
| WIDTH | 118.00 см |
| HEIGHT | 252.00 см |
| MATERIAL | PVC РАТАН |
| COLOUR | ЧЕРНО/СИВО |
| EAN | 8720194431122 |
No documents were found for this product

English 














