ВИСЯЩА ЛЮЛКА-ХАМАК IDEA BAHAMAS
Код: 220671


Офертата е валидна от 26.05.2026 до 01.06.2026
В наличност
Кратко описание
- ДЪЛЖИНА : 190.00 см
- ВИСОЧИНА : 97.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от7.44 €
/
14.55лв.
Лихва, такси и ГПР

10х19.68€
/
10х38.49лв.
Цена: 281.20 €196.84 € / 384.99 лв.
Спести: 30 %
| Марка | IDEA |
| МОДЕЛ | BAHAMAS |
| ТИП | ВИСЯЩ СТОЛ |
| ДЪЛЖИНА | 190.00 см |
| ШИРИНА | 61.00 см |
| ВИСОЧИНА | 97.00 см |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | БЯЛ/ЗЕЛЕН |
| ТЕГЛО | 37.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СЪС СЕННИК |
| EAN | 9006218915151 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












