HANGING SWING-HAMMOCK IDEA BAHAMAS
Code: 220671


The offer is valid from 26.05.2026 until 01.06.2026
In stock
Short Description
- LENGTH : 190.00 см
- HEIGHT : 97.00 см
Shipping:
See credit plans
from7.44 €
/
14.55лв.
Interest, fees and APR

10х19.68€
/
10х38.49лв.
Price: 281.20 €196.84 € / 384.99 лв.
Save: 30 %
| Brand | IDEA |
| MODEL | BAHAMAS |
| TYPE | ВИСЯЩ СТОЛ |
| LENGTH | 190.00 см |
| WIDTH | 61.00 см |
| HEIGHT | 97.00 см |
| MATERIAL | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | БЯЛ/ЗЕЛЕН |
| WEIGHT | 37.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | СЪС СЕННИК |
| EAN | 9006218915151 |
No documents were found for this product

English 












