ВЪЗГЛАВНИЦА ЗА ЛЮЛКА GARDEN STAR HD-11168
Код: 240863
В наличност
Кратко описание
- ДЪЛЖИНА : 132.00 см
- ВИСОЧИНА : 43.00 см
Доставка:
| Марка | GARDEN STAR |
| МОДЕЛ | HD-11168 |
| ТИП | ВЪЗГЛАВНИЦА |
| ДЪЛЖИНА | 132.00 см |
| ВИСОЧИНА | 43.00 см |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | МНОГОЦВЕТЕН |
| ТЕГЛО | 1.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 2 ЧАСТИ |
| EAN | 8939974115156 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














