ВЪЗГЛАВНИЦА ЗА ЛЮЛКА GARDEN STAR HD-11168
Code: 240863
In stock
Short Description
- LENGTH : 132.00 см
- HEIGHT : 43.00 см
Shipping:
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | HD-11168 |
| TYPE | ВЪЗГЛАВНИЦА |
| LENGTH | 132.00 см |
| HEIGHT | 43.00 см |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | МНОГОЦВЕТЕН |
| WEIGHT | 1.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | 2 ЧАСТИ |
| EAN | 8939974115156 |
No documents were found for this product

English 














