ВЪЗГЛАВНИЦА ЗА ЛЮЛКА B813246 132x45x3CM
Код: 428526
В наличност
Кратко описание
- ДЪЛЖИНА : 132.00 см
Доставка:
| МОДЕЛ | B813246 132x45x3CM |
| ТИП | СЕДАЛКА ЗА ЛЮЛКА |
| ДЪЛЖИНА | 132.00 см |
| ШИРИНА | 45.00 см |
| МАТЕРИАЛ | ПАМУК |
| ЦВЯТ | РАЗЛИЧНИ |
| ТЕГЛО | 0.600 kg |
| EAN | 5945815001796 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















