ВЪЗГЛАВНИЦА ЗА ЛЮЛКА B813246 132x45x3CM
Code: 428526
In stock
Short Description
- LENGTH : 132.00 см
Shipping:
| MODEL | B813246 132x45x3CM |
| TYPE | СЕДАЛКА ЗА ЛЮЛКА |
| LENGTH | 132.00 см |
| WIDTH | 45.00 см |
| MATERIAL | ПАМУК |
| COLOUR | РАЗЛИЧНИ |
| WEIGHT | 0.600 kg |
| EAN | 5945815001796 |
No documents were found for this product

English 















