ГРАДИНСКА ЛЮЛКА X80000080
Код: 229465
В наличност
Кратко описание
- ДЪЛЖИНА : 194.00 см
- ВИСОЧИНА : 173.00 см
- МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ : 220.000 kg
Доставка:
Купи на изплащане
от11.58 €
/
22.65лв.
Лихва, такси и ГПР

10х30.65€
/
10х59.95лв.
| МОДЕЛ | X80000080 |
| ТИП | ЛЮЛКА МЕТАЛНА |
| ДЪЛЖИНА | 194.00 см |
| ШИРИНА | 136.00 см |
| ВИСОЧИНА | 173.00 см |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ | 220.000 kg |
| ЦВЯТ | СИВ |
| ТЕГЛО | 220.000 kg |
| EAN | 8720573982917 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












