ГРАДИНСКА ЛЮЛКА X80000080
Code: 229465
In stock
Short Description
- LENGTH : 194.00 см
- HEIGHT : 173.00 см
- MAXIMUM LOAD : 220.000 kg
Shipping:
See credit plans
from11.58 €
/
22.65лв.
Interest, fees and APR

10х30.65€
/
10х59.95лв.
| MODEL | X80000080 |
| TYPE | ЛЮЛКА МЕТАЛНА |
| LENGTH | 194.00 см |
| WIDTH | 136.00 см |
| HEIGHT | 173.00 см |
| MATERIAL | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| MAXIMUM LOAD | 220.000 kg |
| COLOUR | СИВ |
| WEIGHT | 220.000 kg |
| EAN | 8720573982917 |
No documents were found for this product

English 












