ГРАДИНСКА ЕДНОМЕСТНА ЛЮЛКА GARDEN STAR HD-11280
Код: 247770
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ДЪЛЖИНА : 115.50 см
- ВИСОЧИНА : 167.50 см
- МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ : 120.000 kg
Купи на изплащане
от7.40 €
/
14.47лв.
Лихва, такси и ГПР

10х19.59€
/
10х38.31лв.
| Марка | GARDEN STAR |
| МОДЕЛ | HD-11280 |
| ТИП | ЛЮЛКА |
| ДЪЛЖИНА | 115.50 см |
| ШИРИНА | 140.00 см |
| ВИСОЧИНА | 167.50 см |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ | 120.000 kg |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН/СИВ |
| ТЕГЛО | 23.000 kg |
| EAN | 8939974325159 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















