GARDEN SWING FOR ONE GARDEN STAR HD-11280
Code: 247770
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- LENGTH : 115.50 см
- HEIGHT : 167.50 см
- MAXIMUM LOAD : 120.000 kg
See credit plans
from7.40 €
/
14.47лв.
Interest, fees and APR

10х19.59€
/
10х38.31лв.
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | HD-11280 |
| TYPE | ЛЮЛКА |
| LENGTH | 115.50 см |
| WIDTH | 140.00 см |
| HEIGHT | 167.50 см |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| MAXIMUM LOAD | 120.000 kg |
| COLOUR | ЧЕРЕН/СИВ |
| WEIGHT | 23.000 kg |
| EAN | 8939974325159 |
No documents were found for this product

English 















