ЛУНА GU10 РЕФЛЕКТОРНА БЯЛО/РОЗОВО КРЪГ OPTONICA
Код: 134607
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 35.0 W
- ЦОКЪЛ : GU10
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : БЯЛ
Доставка:
| Марка | OPTONICA |
| МОЩНОСТ W | 35.0 W |
| ЦОКЪЛ | GU10 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ И ПЛАСТМАСА |
| ШИРИНА | 7.90 см |
| ВИСОЧИНА | 3.20 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | A+ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БЕЗ КРУШКА |
| EAN | 3800156620490 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











