ЛУНА GU10 РЕФЛЕКТОРНА БЯЛО/РОЗОВО КРЪГ OPTONICA
Code: 134607
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 35.0 W
- SOCKET : GU10
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : БЯЛ
Shipping:
| Brand | OPTONICA |
| MAXPOWER-W | 35.0 W |
| SOCKET | GU10 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ И ПЛАСТМАСА |
| WIDTH | 7.90 см |
| HEIGHT | 3.20 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | A+ |
| ADDITIONAL INFORMATION | БЕЗ КРУШКА |
| EAN | 3800156620490 |
No documents were found for this product

English 











