ЛУНА GU10 ЧЕРНА ПЛАСТМАСА OPTONICA
Код: 134609
В наличност
Кратко описание
- ЦОКЪЛ : GU10
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
| Марка | OPTONICA |
| ЦОКЪЛ | GU10 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА | 10.20 см |
| ШИРИНА | 10.20 см |
| ВИСОЧИНА | 4.20 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | A+ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БЕЗ КРУШКА |
| EAN | 3800156620513 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











