ЛУНА GU10 ЧЕРНА ПЛАСТМАСА OPTONICA
Code: 134609
In stock
Short Description
- SOCKET : GU10
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | OPTONICA |
| SOCKET | GU10 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 10.20 см |
| WIDTH | 10.20 см |
| HEIGHT | 4.20 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | A+ |
| ADDITIONAL INFORMATION | БЕЗ КРУШКА |
| EAN | 3800156620513 |
No documents were found for this product

English 











