LED ЛУНА ЗА ВГРАЖДАНЕ 5W 3000К-6400К 350LM IP20 VIVALUX RAYA
Код: 241390
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : RAYA
- МОЩНОСТ W : 5.0 W
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 350 LM
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | RAYA |
| МОЩНОСТ W | 5.0 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 350 LM |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| ШИРИНА | 8.50 см |
| ВИСОЧИНА | 4.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800234855165 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















