LED ЛУНА ЗА ВГРАЖДАНЕ 5W 3000К-6400К 350LM IP20 VIVALUX RAYA
Code: 241390
In stock
Short Description
- MODEL : RAYA
- MAXPOWER-W : 5.0 W
- POWER OF ILLUMINATION : 350 LM
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | RAYA |
| MAXPOWER-W | 5.0 W |
| POWER OF ILLUMINATION | 350 LM |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| WIDTH | 8.50 см |
| HEIGHT | 4.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800234855165 |
No documents were found for this product

English 

















