LED ЛУНА 5W 3000K-4000K-6400K IP54 КВАДРАТ ЗА ВГРАЖДАНЕ VIVALUX KAPI
Код: 224385
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : KAPI
- МОЩНОСТ W : 5.0 W
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 420 LM
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 54 IP
- ЦВЯТ : БЯЛ
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | KAPI |
| МОЩНОСТ W | 5.0 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 420 LM |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 54 IP |
| ДЪЛЖИНА | 9.50 см |
| ШИРИНА | 9.50 см |
| ВИСОЧИНА | 2.60 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | МОНТАЖЕН ОТВОР Ф8СМ,3000-6400K |
| EAN | 3800234851983 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















