LED ЛУНА 5W 3000K-4000K-6400K IP54 КВАДРАТ ЗА ВГРАЖДАНЕ VIVALUX KAPI
Code: 224385
In stock
Short Description
- MODEL : KAPI
- MAXPOWER-W : 5.0 W
- POWER OF ILLUMINATION : 420 LM
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 54 IP
- COLOUR : БЯЛ
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | KAPI |
| MAXPOWER-W | 5.0 W |
| POWER OF ILLUMINATION | 420 LM |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 54 IP |
| LENGTH | 9.50 см |
| WIDTH | 9.50 см |
| HEIGHT | 2.60 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| ADDITIONAL INFORMATION | МОНТАЖЕН ОТВОР Ф8СМ,3000-6400K |
| EAN | 3800234851983 |
No documents were found for this product

English 















