LED ЛУНА 1W 4000K Ф30MM МИНИ ЧЕРНА VITO ZANZI P
Код: 228239
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : ZANZI P
- МОЩНОСТ W : 1.0 W
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 75 LM
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ | ZANZI P |
| МОЩНОСТ W | 1.0 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 75 LM |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИКАРБОНАТ |
| ШИРИНА | 3.50 см |
| ВИСОЧИНА | 2.90 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 4000 К |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | РАЗМЕР НА ОТВОРА Φ3CM |
| EAN | 6972538049575 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











