LED ЛУНА 1W 4000K Ф30MM МИНИ ЧЕРНА VITO ZANZI P
Code: 228239
In stock
Short Description
- MODEL : ZANZI P
- MAXPOWER-W : 1.0 W
- POWER OF ILLUMINATION : 75 LM
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | VITO |
| MODEL | ZANZI P |
| MAXPOWER-W | 1.0 W |
| POWER OF ILLUMINATION | 75 LM |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | ПОЛИКАРБОНАТ |
| WIDTH | 3.50 см |
| HEIGHT | 2.90 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| COLOR TEMPERATURE | 4000 К |
| ADDITIONAL INFORMATION | РАЗМЕР НА ОТВОРА Φ3CM |
| EAN | 6972538049575 |
No documents were found for this product

English 











