ПРАВА ЛОПАТА С ДРЪЖКА FISKARS FS 131413 SOLID
Код: 441071
В наличност
Кратко описание
- ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ : ЛОПАТА
- ОБЩА ДЪЛЖИНА : 1170.00 мм
Доставка:
| Марка | FISKARS |
| МОДЕЛ | FS 131413 SOLID |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | ЛОПАТА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 1170.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА | 180 мм |
| ДРЪЖКА | Да |
| ФОРМА НА РЪКОХВАТКАТА | D |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.820 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗАТОЧЕН РЕЖЕЩ РЪБ |
| EAN | 6411501314130 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












