ПРАВА ЛОПАТА С ДРЪЖКА FISKARS FS 131413 SOLID
Code: 441071
In stock
Short Description
- GARDEN TOOL TYPE : ЛОПАТА
- TOTAL LENGTH : 1170.00 мм
Shipping:
| Brand | FISKARS |
| MODEL | FS 131413 SOLID |
| GARDEN TOOL TYPE | ЛОПАТА |
| TOTAL LENGTH | 1170.00 мм |
| WORKING WIDTH | 180 мм |
| HANDLE | Yes |
| HANDLE FORM | D |
| PRODUCT WEIGHT | 1.820 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗАТОЧЕН РЕЖЕЩ РЪБ |
| EAN | 6411501314130 |
No documents were found for this product

English 












