ГРАДИНСКА МОТИЧКА COMBISYSTEM GARDENA 8915
Код: 449901
В наличност
Кратко описание
- ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ : МОТИЧКА
- ОБЩА ДЪЛЖИНА : 380.00 мм
Доставка:
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ | 8915 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | МОТИЧКА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 380.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА | 65 мм |
| ДРЪЖКА | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.331 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗА ВСИЧКИ ДРЪЖКИ COMBISYSTEM |
| EAN | 4078500023429 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















