ГРАДИНСКА МОТИЧКА COMBISYSTEM GARDENA 8915
Code: 449901
In stock
Short Description
- GARDEN TOOL TYPE : МОТИЧКА
- TOTAL LENGTH : 380.00 мм
Shipping:
| Brand | GARDENA |
| MODEL | 8915 |
| GARDEN TOOL TYPE | МОТИЧКА |
| TOTAL LENGTH | 380.00 мм |
| WORKING WIDTH | 65 мм |
| HANDLE | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 0.331 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗА ВСИЧКИ ДРЪЖКИ COMBISYSTEM |
| EAN | 4078500023429 |
No documents were found for this product

English 















