ГРАДИНСКА ЛОПАТКА GARDENA 8951
Код: 449917




Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ : ЛОПАТКА
- ОБЩА ДЪЛЖИНА : 325.00 мм
Доставка:
Цена: 5.06 €4.30 € / 8.41 лв.
Спести: 15 %
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ | 8951 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | ЛОПАТКА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 325.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА | 60 мм |
| ДРЪЖКА | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.200 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | . |
| EAN | 4078500023658 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












