ГРАДИНСКА ЛОПАТКА GARDENA 8951
Code: 449917




The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- GARDEN TOOL TYPE : ЛОПАТКА
- TOTAL LENGTH : 325.00 мм
Shipping:
Price: 5.06 €4.30 € / 8.41 лв.
Save: 15 %
| Brand | GARDENA |
| MODEL | 8951 |
| GARDEN TOOL TYPE | ЛОПАТКА |
| TOTAL LENGTH | 325.00 мм |
| WORKING WIDTH | 60 мм |
| HANDLE | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 0.200 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | . |
| EAN | 4078500023658 |
No documents were found for this product

English 












