ГРАДИНСКА ЛОПАТКА GARDENA 8935-20
Код: 449906
В наличност
Кратко описание
- ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ : ЛОПАТКА
- ОБЩА ДЪЛЖИНА : 390.00 мм
Доставка:
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ | 8935-20 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | ЛОПАТКА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 390.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА | 20 мм |
| ДРЪЖКА | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.181 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | . |
| EAN | 4078500023627 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













