ГРАДИНСКА ЛОПАТКА GARDENA 8935-20
Code: 449906
In stock
Short Description
- GARDEN TOOL TYPE : ЛОПАТКА
- TOTAL LENGTH : 390.00 мм
Shipping:
| Brand | GARDENA |
| MODEL | 8935-20 |
| GARDEN TOOL TYPE | ЛОПАТКА |
| TOTAL LENGTH | 390.00 мм |
| WORKING WIDTH | 20 мм |
| HANDLE | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 0.181 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | . |
| EAN | 4078500023627 |
No documents were found for this product

English 













