АКУМУЛАТОРНА МЕТЛА HUSQVARNA 120iB Kit 36 V, БРОЙ БАТЕРИИ 1, 4.00 Ah, МАКСИМУМ СКОРОСТ НА ИЗДУХВАНЕ 165 km/h
Код: 226425
В наличност
Кратко описание
- НАПРЕЖЕНИЕ : 36 V
- ДЕБИТ НА ВЪЗДУШНИЯ ПОТОК : 618 m3/h
- МАКСИМУМ СКОРОСТ НА ИЗДУХВАНЕ : 165 km/h
Доставка:
Купи на изплащане
от13.68 €
/
26.76лв.
Лихва, такси и ГПР

10х36.20€
/
10х70.80лв.
| Марка | HUSQVARNA |
| МОДЕЛ | 120iB Kit |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ТИП ЛИСТОСЪБИРАЧ | АКУМУЛАТОРЕН |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 36 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Да |
| ЗАРЯДНО | Да |
| БРОЙ БАТЕРИИ | 1 |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 4.00 Ah |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | HUSQVARNA 36V |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУШНИЯ ПОТОК | 618 m3/h |
| НЕТНО ТЕГЛО | 2.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7392930280410 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












