АКУМУЛАТОРНА МЕТЛА HUSQVARNA 120iB Kit 36 V, BATTERY COUNT 1, 4.00 Ah, MAX AIRFLOW SPEED 165 km/h
Code: 226425
In stock
Short Description
- VOLTAGE : 36 V
- VOLUME FLOW RATE : 618 m3/h
- MAX AIRFLOW SPEED : 165 km/h
Shipping:
See credit plans
from13.68 €
/
26.76лв.
Interest, fees and APR

10х36.20€
/
10х70.80лв.
| Brand | HUSQVARNA |
| MODEL | 120iB Kit |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| TYPE LEAFBLOWER | АКУМУЛАТОРЕН |
| VOLTAGE | 36 V |
| BATTERY INCLUDED | Yes |
| CHARGER | Yes |
| BATTERY COUNT | 1 |
| BATTERY CAPACITY | 4.00 Ah |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | HUSQVARNA 36V |
| VOLUME FLOW RATE | 618 m3/h |
| PRODUCT WEIGHT | 2.000 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 7392930280410 |
No documents were found for this product

English 












