ЛИРА ЗА БАНЯ ПРАВА ROMSTAL SAN REMO
Код: 468101


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА : СТОМАНА
- ЦВЯТ НА ЛИРАТА : ХРОМ
- ЗАХРАНВАНЕ НА ЛИРАТА : ЦЕНТРАЛНО ОТОПЛЕНИЕ
- МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ : 245.00 W
- ВИСОЧИНА : 69.00 см
- ШИРИНА : 45.00 см
- МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА : СТОМАНА
- ЦВЯТ НА ЛИРАТА : ХРОМ
- ЗАХРАНВАНЕ НА ЛИРАТА : ЦЕНТРАЛНО ОТОПЛЕНИЕ
- МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ : 245.00 W
- ВИСОЧИНА : 69.00 см
- ШИРИНА : 45.00 см
Доставка:
Цена: 81.80 €65.44 € / 127.99 лв.
Спести: 20 %
| Марка | ROMSTAL |
| МОДЕЛ | SAN REMO |
| МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА | СТОМАНА |
| ЦВЯТ НА ЛИРАТА | ХРОМ |
| ЗАХРАНВАНЕ НА ЛИРАТА | ЦЕНТРАЛНО ОТОПЛЕНИЕ |
| МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ | 245.00 W |
| ВИСОЧИНА | 69.00 см |
| ШИРИНА | 45.00 см |
| ТЕГЛО | 6.200 kg |
| МОДЕЛ | SAN REMO |
| МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА | СТОМАНА |
| ЦВЯТ НА ЛИРАТА | ХРОМ |
| ЗАХРАНВАНЕ НА ЛИРАТА | ЦЕНТРАЛНО ОТОПЛЕНИЕ |
| МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ | 245.00 W |
| ВИСОЧИНА | 69.00 см |
| ШИРИНА | 45.00 см |
| ТЕГЛО | 6.200 kg |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 12.000 kg |
Няма намерени документи за този продукт

Български 










