ЛИРА ЗА БАНЯ ПРАВА ROMSTAL SAN REMO
Code: 468101


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- BATH RADIATOR MATERIAL : STEEL
- BATH RADIATOR COLOUR : ХРОМ
- BATH RADIATOR POWER SUPLY : CENTRAL HEATING
- MAXIMUM HEATING CAPACITY : 245.00 W
- HEIGHT : 69.00 см
- WIDTH : 45.00 см
- BATH RADIATOR MATERIAL : STEEL
- BATH RADIATOR COLOUR : ХРОМ
- BATH RADIATOR POWER SUPLY : CENTRAL HEATING
- MAXIMUM HEATING CAPACITY : 245.00 W
- HEIGHT : 69.00 см
- WIDTH : 45.00 см
Shipping:
Price: 81.80 €65.44 € / 127.99 лв.
Save: 20 %
| Brand | ROMSTAL |
| MODEL | SAN REMO |
| BATH RADIATOR MATERIAL | STEEL |
| BATH RADIATOR COLOUR | ХРОМ |
| BATH RADIATOR POWER SUPLY | CENTRAL HEATING |
| MAXIMUM HEATING CAPACITY | 245.00 W |
| HEIGHT | 69.00 см |
| WIDTH | 45.00 см |
| WEIGHT | 6.200 kg |
| MODEL | SAN REMO |
| BATH RADIATOR MATERIAL | STEEL |
| BATH RADIATOR COLOUR | ХРОМ |
| BATH RADIATOR POWER SUPLY | CENTRAL HEATING |
| MAXIMUM HEATING CAPACITY | 245.00 W |
| HEIGHT | 69.00 см |
| WIDTH | 45.00 см |
| WEIGHT | 6.200 kg |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 12.000 kg |
No documents were found for this product

English 










