ЛИРА ЗА БАНЯ ЕЛКТРИЧЕСКА TEDAN NOOR PRO
Код: 243302
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА : АЛУМИНИЙ
- ЦВЯТ НА ЛИРАТА : БЯЛ
- МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ : 750.00 W
- ВИСОЧИНА : 110.50 см
- ШИРИНА : 50.50 см
Доставка:
Купи на изплащане
от10.62 €
/
20.77лв.
Лихва, такси и ГПР

10х28.12€
/
10х55.00лв.
| Марка | TEDAN |
| МОДЕЛ | NOOR PRO |
| МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА | АЛУМИНИЙ |
| ЦВЯТ НА ЛИРАТА | БЯЛ |
| МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ | 750.00 W |
| ВИСОЧИНА | 110.50 см |
| ШИРИНА | 50.50 см |
| EAN | 8425120011330 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














