ЛИРА ЗА БАНЯ ЕЛКТРИЧЕСКА TEDAN NOOR PRO
Code: 243302
In stock
Short Description
- BATH RADIATOR MATERIAL : ALUMINIUM
- BATH RADIATOR COLOUR : БЯЛ
- MAXIMUM HEATING CAPACITY : 750.00 W
- HEIGHT : 110.50 см
- WIDTH : 50.50 см
Shipping:
See credit plans
from10.62 €
/
20.77лв.
Interest, fees and APR

10х28.12€
/
10х55.00лв.
| Brand | TEDAN |
| MODEL | NOOR PRO |
| BATH RADIATOR MATERIAL | ALUMINIUM |
| BATH RADIATOR COLOUR | БЯЛ |
| MAXIMUM HEATING CAPACITY | 750.00 W |
| HEIGHT | 110.50 см |
| WIDTH | 50.50 см |
| EAN | 8425120011330 |
No documents were found for this product

English 














