ЛИРА ЗА БАНЯ АЛУМИНИЕВА HYDRO TERM NEW GUARDIAN 6
Код: 147700
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА : АЛУМИНИЙ
- ЦВЯТ НА ЛИРАТА : ХРОМ
- МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ : 450.00 W
- ВИСОЧИНА : 70.00 см
- ШИРИНА : 45.00 см
- МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА : АЛУМИНИЙ
- ЦВЯТ НА ЛИРАТА : ХРОМ
- МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ : 450.00 W
- ВИСОЧИНА : 70.00 см
- ШИРИНА : 45.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от11.32 €
/
22.14лв.
Лихва, такси и ГПР

10х29.96€
/
10х58.60лв.
| Марка | HYDRO TERM |
| МОДЕЛ | NEW GUARDIAN 6 |
| МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА | АЛУМИНИЙ |
| ЦВЯТ НА ЛИРАТА | ХРОМ |
| МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ | 450.00 W |
| ВИСОЧИНА | 70.00 см |
| ШИРИНА | 45.00 см |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | NEW GUARDIAN 6 |
| МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА | АЛУМИНИЙ |
| ЦВЯТ НА ЛИРАТА | ХРОМ |
| МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ | 450.00 W |
| ВИСОЧИНА | 70.00 см |
| ШИРИНА | 45.00 см |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 6.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800236935223 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











