ЛИРА ЗА БАНЯ АЛУМИНИЕВА HYDRO TERM NEW GUARDIAN 6
Code: 147700
In stock
Short Description
- BATH RADIATOR MATERIAL : ALUMINIUM
- BATH RADIATOR COLOUR : ХРОМ
- MAXIMUM HEATING CAPACITY : 450.00 W
- HEIGHT : 70.00 см
- WIDTH : 45.00 см
- BATH RADIATOR MATERIAL : ALUMINIUM
- BATH RADIATOR COLOUR : ХРОМ
- MAXIMUM HEATING CAPACITY : 450.00 W
- HEIGHT : 70.00 см
- WIDTH : 45.00 см
Shipping:
See credit plans
from11.32 €
/
22.14лв.
Interest, fees and APR

10х29.96€
/
10х58.60лв.
| Brand | HYDRO TERM |
| MODEL | NEW GUARDIAN 6 |
| BATH RADIATOR MATERIAL | ALUMINIUM |
| BATH RADIATOR COLOUR | ХРОМ |
| MAXIMUM HEATING CAPACITY | 450.00 W |
| HEIGHT | 70.00 см |
| WIDTH | 45.00 см |
| WARRANTY SANITARY | 60 МЕСЕЦА |
| MODEL | NEW GUARDIAN 6 |
| BATH RADIATOR MATERIAL | ALUMINIUM |
| BATH RADIATOR COLOUR | ХРОМ |
| MAXIMUM HEATING CAPACITY | 450.00 W |
| HEIGHT | 70.00 см |
| WIDTH | 45.00 см |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 6.000 kg |
| WARRANTY SANITARY | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800236935223 |
No documents were found for this product

English 











