LED ЛИНЕЙНО ТЯЛО T5 18W 6000K 120CM С КЛЮЧ ЧЕРНА D-IL
Код: 225613
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ЛИНЕЙНО ТЯЛО
- МОЩНОСТ W : 18.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 1350 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 6000 К
- ДЪЛЖИНА : 120.00 см
Доставка:
| Марка | D-IL |
| ТИП | ЛИНЕЙНО ТЯЛО |
| МОЩНОСТ W | 18.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 1350 LM |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6000 К |
| ДЪЛЖИНА | 120.00 см |
| ВИСОЧИНА | 2.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 25000H ЖИВОТ |
| EAN | 3800232863476 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













