LED ЛИНЕЙНО ТЯЛО T5 18W 6000K 120CM С КЛЮЧ ЧЕРНА D-IL
Code: 225613
In stock
Short Description
- TYPE : ЛИНЕЙНО ТЯЛО
- MAXPOWER-W : 18.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 1350 LM
- COLOR TEMPERATURE : 6000 К
- LENGTH : 120.00 см
Shipping:
| Brand | D-IL |
| TYPE | ЛИНЕЙНО ТЯЛО |
| MAXPOWER-W | 18.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 1350 LM |
| COLOR TEMPERATURE | 6000 К |
| LENGTH | 120.00 см |
| HEIGHT | 2.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | 25000H ЖИВОТ |
| EAN | 3800232863476 |
No documents were found for this product

English 













