LED ЛИНЕЙНО ТЯЛО 18W 6400K 60CM VIVALUX FLAT
Код: 222693
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : FLAT
- ТИП : ЛИНЕЙНО ТЯЛО
- МОЩНОСТ W : 18.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 1800 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 6400 К
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | FLAT |
| ТИП | ЛИНЕЙНО ТЯЛО |
| МОЩНОСТ W | 18.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 1800 LM |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6400 К |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ВИСОЧИНА | 2.30 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| EAN | 3800234850658 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














