LED ЛИНЕЙНО ТЯЛО 18W 6400K 60CM VIVALUX FLAT
Code: 222693
In stock
Short Description
- MODEL : FLAT
- TYPE : ЛИНЕЙНО ТЯЛО
- MAXPOWER-W : 18.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 1800 LM
- COLOR TEMPERATURE : 6400 К
- LENGTH : 60.00 см
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | FLAT |
| TYPE | ЛИНЕЙНО ТЯЛО |
| MAXPOWER-W | 18.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 1800 LM |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| COLOR TEMPERATURE | 6400 К |
| LENGTH | 60.00 см |
| HEIGHT | 2.30 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| EAN | 3800234850658 |
No documents were found for this product

English 














