LED ЛИНЕЙНО ТЯЛО 18W 60CM 125° 1800LM 4000K VIVALUX FLAT
Код: 480742
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : FLAT
- МОЩНОСТ W : 18.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 1800 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 4000 К
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | FLAT |
| МОЩНОСТ W | 18.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 1800 LM |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 4000 К |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ТЕГЛО | 1.000 kg |
| EAN | 3800228024164 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














