LED ЛИНЕЙНО ТЯЛО 18W 60CM 125° 1800LM 4000K VIVALUX FLAT
Code: 480742
In stock
Short Description
- MODEL : FLAT
- MAXPOWER-W : 18.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 1800 LM
- COLOR TEMPERATURE : 4000 К
- LENGTH : 60.00 см
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | FLAT |
| MAXPOWER-W | 18.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 1800 LM |
| COLOR TEMPERATURE | 4000 К |
| LENGTH | 60.00 см |
| WEIGHT | 1.000 kg |
| EAN | 3800228024164 |
No documents were found for this product

English 














