LED ЛИНЕЙНО ОСВЕТИТЕЛНО ТЯЛО 9.6W 3000-6500K 90CM PHILIPS PROJECTLINE
Код: 228205
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МОДЕЛ : PROJECTLINE
- ТИП : ЛИНЕЙНО ТЯЛО
- МОЩНОСТ W : 9.6 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 1120 LM
- ДЪЛЖИНА : 88.50 см
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ | PROJECTLINE |
| ТИП | ЛИНЕЙНО ТЯЛО |
| МОЩНОСТ W | 9.6 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 1120 LM |
| ДЪЛЖИНА | 88.50 см |
| ВИСОЧИНА | 3.20 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| EAN | 8720169510388 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













