LED ЛИНЕЙНО ОСВЕТИТЕЛНО ТЯЛО 9.6W 3000-6500K 90CM PHILIPS PROJECTLINE
Code: 228205
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MODEL : PROJECTLINE
- TYPE : ЛИНЕЙНО ТЯЛО
- MAXPOWER-W : 9.6 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 1120 LM
- LENGTH : 88.50 см
| Brand | PHILIPS |
| MODEL | PROJECTLINE |
| TYPE | ЛИНЕЙНО ТЯЛО |
| MAXPOWER-W | 9.6 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 1120 LM |
| LENGTH | 88.50 см |
| HEIGHT | 3.20 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| EAN | 8720169510388 |
No documents were found for this product

English 













