ЛЕГЛО ПРИСТА С РАКЛА И ПОВДИГАЩ МЕХАНИЗЪМ EKO 120Х190 СМ. ДЪБ СОНОМА
Код: 478139
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ДЪЛЖИНА : 2230.00 мм
- ШИРИНА : 1220.00 мм
- ВИСОЧИНА : 710.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от3.70 €
/
7.24лв.
| Марка | EKO |
| МОДЕЛ | 120Х190 СМ. ДЪБ СОНОМА |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | ДЪБ СОНОМА |
| ДЪЛЖИНА | 2230.00 мм |
| ШИРИНА | 1220.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 710.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗА МАТРАК 120Х190 СМ. |

Български 















