ЛЕГЛО ПРИСТА С РАКЛА И ПОВДИГАЩ МЕХАНИЗЪМ EKO 120Х190 СМ. ДЪБ СОНОМА
Code: 478139
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- LENGTH : 2230.00 мм
- WIDTH : 1220.00 мм
- HEIGHT : 710.00 мм
Shipping:
See credit plans
from3.70 €
/
7.24лв.
| Brand | EKO |
| MODEL | 120Х190 СМ. ДЪБ СОНОМА |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | ДЪБ СОНОМА |
| LENGTH | 2230.00 мм |
| WIDTH | 1220.00 мм |
| HEIGHT | 710.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗА МАТРАК 120Х190 СМ. |

English 















