ЪГЛОВИ ЛЕГЛА С РАКЛА И МЕХАНИЗЪМ EKO ЗА МАТРАЦИ 82Х190 СМ. ВЕНГЕ
Код: 493488
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ДЪЛЖИНА : 2760.00 мм
- ШИРИНА : 2330.00 мм
- ВИСОЧИНА : 675.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от5.79 €
/
11.32лв.
| Марка | EKO |
| МОДЕЛ | ЗА МАТРАЦИ 82Х190 СМ. ВЕНГЕ |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | ВЕНГЕ |
| ДЪЛЖИНА | 2760.00 мм |
| ШИРИНА | 2330.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 675.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗА МАТРАК 82X190 СМ. |
| EAN | 2000008968423 |

Български 















